رفع نم و رطوبت داخل دیوار

زندگی بدون رطوبت به ندرت قابل تصور است حتی در داخل خانه شما. آب سرویس بهداشتی و حتی مواد تشکیل دهنده خانه شما ترکیب شده با هوا در فضای باز به ایجاد رطوبت کمک می‌کند.

در ساخت و سازهای مناسب برای رفع نم و رطوبت داخل دیوار ها تلاش می‌شود. دیوارهای خارجی با مانع رطوبت و سایدینگ پوشیده می‌شوند، در حالی که دیوارهای داخلی عموما دارای یک مانع رطوبت زیر پوسته است.

برای آزمایش رطوبت در داخل دیوار:

 

  • با دقت سطح دیوار و رنگ آمیزی سطح را بررسی کنید، از جمله مواد زرد رنگ، لکه‌های قهوه‌ای گرد و یا سیاه و سفید یا تغییر رنگ ناخوشایند که رشد قارچ را نشان می‌دهد. به بافت دیوار توجه کنید. رنگ لایه برداری یک شاخص رطوبت، همراه با سطوح پیچش یا لرزش است.

 

  • کمی روی دیوار فشار دهید تا ببینید دیوار به چه صورت است. دیوار خشک آسیب دیده مرطوب نرم و اسفنجی است، در حالی که دیواره‌های چوبی ممکن است حتی با مشکل رطوبت کمی صاف باشد. رطوبت دیوارهای چوبی با چاقو، پیچ گوشتی یا وسیله تیز دیگر مشخص می‌شود.

 

  • بوی دیوار را برای رطوبت آزمایش کنید. هنگامی که داخل یک دیوار مرطوب می‌شود، محیط مناسبی برای رشد قارچ وکپک است. اگر دیوار بوی بدی داشته‌باشد، این یک نشانه مطمئن از یک مشکل است.

 

با این وجود، بهترین روش برای یافتن نم و رطوبت این است که با یک لوله کش حرفه‌ای تماس بگیرید. واریان سرویس متخصص در رفع نم و رطوبت است. اگر مشکوک به نشت آب در دیوار یا هر نوع دیگر از نشت لوله هستید، با لوله بازکنی شبانه روزی واریان سرویس تماس بگیرید.

تلفن‌های همراه :

 

0912-2631055

0912-4606086

  تلفن‌های تماس :

 

عظیمیه ( اردلان )                                        ۰۲۶۳۲۵۳۹۰۹۰

باغستان ( اشتراکی )                                    ۰۲۶۳۴۳۱۵۳۵۳ 

رجائی شهر ( خیابان مطهری )                         ۰۲۶۳۴۴۱۰۰۱۰

واریان سرویس یکی از مجهزترین مراکز ارائه دهنده خدمات تاسیسات ساختمانی از جمله لوله کشی در کرج، نشت یابی، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه، لوله بازکنی در کرج، لوله بازکنی ارزان، لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی شبانه روزی و رفع نم و رطوبت در کرج و تهران است.

به بحث بپیوندید 2 دیدگاه

  • احسان گفت:

    سلام من یه سوال داشتم
    گاهی کف اتاق خواب یه چنتایی از سرامیکا گرم میشن. اما هیچ رطوبتی به طبقه پایین نمیده. مشکل از چیه؟
    ممنون اگه کمکم کنید. خیلیا اومدن چیزی نتونستن متوجه بشن

پیام بگذارید

18 + ده =